Здравейте ( Вход | Регистрация )

Reply to this topicStart new topic
> Карма
Melani
коментар 20.06.2013 - 09:45
Коментар #1

приказва си
**

Група: Участник
Коментари: 28
Регистриран: 17.06.2013
Потребител N: 119

Тъй-като повечето хора, не вярват в Кармата, нека тук поговорим за нея.

Какво мислите за Кармата - вярвате че има Закон на Кармата?

Но първо, прочетете тази статия:

http://minerali.ezominerali.com/2012/02/ka...ashite-greshki/

--------------------
Премини през трудностите като през пътека от цветя.Премини през страданието като през богатство.Премини през отчаянието като през чуден подарък.Премини през Мрака като през велик разкош.Щом си преминал през всичко това ,ти имаш живата духовност.- Е.Хараш
Go to the top of the page

+Quote Post
Сънливка
коментар 20.06.2013 - 13:28
Коментар #2

неудържим

Група: коминочистач
Коментари: 1,076
Регистриран: 29.06.2010
Потребител N: 37

Не знам. Нищо не мисля, освен подозрението, че е удобно да обясниш на хората страданията им с аргументи, които няма как да проверят.
Скептична съм следователно.

+Quote Post
Malcho
коментар 20.06.2013 - 13:47
Коментар #3

неудържим

Група: Добро утро
Коментари: 1,950
Регистриран: 26.05.2010
Потребител N: 17

Цитат(Сънливка @ 20.06.2013 - 14:28 ) *
Не знам. Нищо не мисля, освен подозрението, че е удобно да обясниш на хората страданията им с аргументи, които няма как да проверят.
Скептична съм следователно.

Аз пък вярвам, защото чрез нея много неща си идват на мястото. 151.gif

--------------------
Ти мене пузнааш ли ма...

+Quote Post
Selfsame
коментар 21.06.2013 - 07:28
Коментар #4

...

Група: Участник
Коментари: 3,749
Регистриран: 30.05.2010
Потребител N: 22

Цитат(Melani @ 20.06.2013 - 10:45 ) *
Тъй-като повечето хора, не вярват в Кармата, нека тук поговорим за нея.

Какво мислите за Кармата - вярвате че има Закон на Кармата?

Но първо, прочетете тази статия:

http://minerali.ezominerali.com/2012/02/ka...ashite-greshki/

Тц, не ми се чете rolleyes.gif

И ... вярвам в свободната воля dry.gif

+Quote Post
Сънливка
коментар 21.06.2013 - 07:37
Коментар #5

неудържим

" Вярвам, защото иначе би било абсурдно", тоест " Credo...не помня как беше точно на латински, е причината аз въобще да забравя глупавия атеизъм, с който бях израснала. Но според мен да се вярва в Кармата, до степен да си обясняваме всичко с нея е и вредно. Срещнеш увреден човек, здравословно увреден и то сериозно и си казваш- какви ли грехове е вършил, за да се роди такъв...и това някак те успокоява- да си кажеш- полага му се! Деструктивно е. От друга страна има вече неоспорими доказателства, правят се масово регресивни терапии, самата аз бях веднъж на такъв сеанс и той наистина ме промени в положителен смисъл- събудих се свободна от излишни тревоги, бях видяла, че съм млада жена, на име Елеонора Мей, яздех коне и докъдето стигаше погледа ми, се бяха ширнали зелени поля, знаех, че това е родната ми къща и че баща ми много ме обича...както и да е. От тогава не знам точно какво да мисля.

+Quote Post
Malcho
коментар 21.06.2013 - 14:33
Коментар #6

неудържим

Цитат(Сънливка @ 21.06.2013 - 08:37 ) *
" Вярвам, защото иначе би било абсурдно", тоест " Credo...не помня как беше точно на латински, е причината аз въобще да забравя глупавия атеизъм, с който бях израснала. Но според мен да се вярва в Кармата, до степен да си обясняваме всичко с нея е и вредно. Срещнеш увреден човек, здравословно увреден и то сериозно и си казваш- какви ли грехове е вършил, за да се роди такъв...и това някак те успокоява- да си кажеш- полага му се! Деструктивно е. От друга страна има вече неоспорими доказателства, правят се масово регресивни терапии, самата аз бях веднъж на такъв сеанс и той наистина ме промени в положителен смисъл- събудих се свободна от излишни тревоги, бях видяла, че съм млада жена, на име Елеонора Мей, яздех коне и докъдето стигаше погледа ми, се бяха ширнали зелени поля, знаех, че това е родната ми къща и че баща ми много ме обича...както и да е. От тогава не знам точно какво да мисля.

Ехооооо, много се размечта...
Да не са те надрусали в тоя момент? Защото и аз съм имал такива моменти..., да ме пращат на някое небе.

Кармата /безпристрастната карма/, обяснява само някои неща, не всичко. Защото, как пък така сега кармата една такава безпристрастна... Ами от къде се пръкна? За какъв чемер ни е нужна? Кой пък я измисли? Дъръ, дъръ..., че бъръ...

Бе вече съм забравил много неща..., но покрай разговорите ще си спомня. biggrin.gif

--------------------
Ти мене пузнааш ли ма...

+Quote Post
Сънливка
коментар 21.06.2013 - 18:53
Коментар #7

неудържим

Регресивна хипноза. Доктор Гали се казва, кабинетът му е в Лиестал, ако ми дойдеш един ден на гости ще идем да ти го покажа.
Бях от любопитство, признах си го още на влизане, голямата криза в живота ми беше вече преминала и нямах нужда от лечение или нещо такова. Медицинската ми застраховка не се занимава с такива неща и пестих половин година за този един час връщане...и аз не знам точно къде, но от тогава в мен се появи една непоколебима увереност, че всичко ще завърши добре за всички и място за паника никога няма. Питай близките ми не съм ли слънчице от тогава, но не съм ли и отчайващо нетолерантна към човешката глупост, която всячески ни пречи да се насладим на този отрязък от време в човешко тяло, защото и друга една увереност имам от тогава- всички сме благословени с живота си- хора, флора, фауна...животът е дар.

+Quote Post
Malcho
коментар 21.06.2013 - 19:20
Коментар #8

неудържим

Цитат(Сънливка @ 21.06.2013 - 19:53 ) *
Регресивна хипноза. Доктор Гали се казва, кабинетът му е в Лиестал, ако ми дойдеш един ден на гости ще идем да ти го покажа.
Бях от любопитство, признах си го още на влизане, голямата криза в живота ми беше вече преминала и нямах нужда от лечение или нещо такова. Медицинската ми застраховка не се занимава с такива неща и пестих половин година за този един час връщане...и аз не знам точно къде, но от тогава в мен се появи една непоколебима увереност, че всичко ще завърши добре за всички и място за паника никога няма. Питай близките ми не съм ли слънчице от тогава, но не съм ли и отчайващо нетолерантна към човешката глупост, която всячески ни пречи да се насладим на този отрязък от време в човешко тяло, защото и друга една увереност имам от тогава- всички сме благословени с живота си- хора, флора, фауна...животът е дар.

Е не ме учудва..., още като го видях и разбрах... Нали за човека от снимката ми говориш? wink.gif
Ключа си намерил ключалката.

--------------------
Ти мене пузнааш ли ма...

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Сега е: 15.11.2018 - 07:07